top of page

Her zaman olduğu gibi şimdi de tüm seçenekler önünde... Dilediğini seçmekte özgürsün. Geçmişine attığın düğümleri kendi ellerinle bağladın. Bunca yıl sonra dönüştüğün şey her neyse, o olmayı sen seçtin.

 

İnsan, amaçladığı şeye dönüşür; amaçladığı şey, insanı dönüştürür. Öldürmeyi amaçlayan, katil olur; katil olan, öldürür. Çalmayı amaçlayan, hırsız olur; hırsız olan, çalar. Dönüşüm bir yan etki değildir; dönüşüm, etkinin kendisidir.

 

Gelecekte neye dönüşeceğine, yine sen karar vereceksin.

 

UnileverLevi'sStarbucksHarvey NicholsCosta Coffee ve Komşufırın gibi önemli markaların üst düzey pozisyonlarında uzun yıllar çalışan Kılıç Arslantürk, yaşanmış deneyimlerden gerçek izler taşıyan kitabı Acıyan Yerini Bul ile; iş dünyasını gittikçe daha fazla içine alan karanlığın karanlığın yalnızca kazanmayı ve kazananları yücelten yerleşik değerler silsilesine kafa tutuyor, her kanaldan pompalanan güç ve para merkezli başarı değerlendirmelerini cesaretle sorguluyor, insan ruhunu yok eden bu kısır döngüden bir çıkış yolu arıyor.

 

Siz de bir yerlerde maaş alarak çalışıyorsanız, bu kitapta kendinizden çok şey bulacaksınız... Ve belki de bulduklarınız hiç hoşunuza gitmeyecek.

Please reload

  • Facebook - White Circle
bottom of page